وب سایت شخصی

امروزه اهمیت اینترنت به عنوان یک بستر اطلاعاتی بی انتها بر هیچکس پوشیده نیست. شما هم می توانید با توجه به تخصصی که دارید و هدفی که در ذهن می پرورانید یک وب سایت شخصی زیبا داشته باشید و از این طریق با جهان در ارتباط و تعامل باشید.
اگرچه امروزه با بوجود آمدن شبکه های اجتماعی مختلف و توسعه وبلاگ های شخصی ابزارهای مناسبی برای معرفی اشخاص می باشند اما تصور میشود که نیاز به داشتن وب سایت های شخصی کاهش پیدا کرده است. هرچه شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها میتوانند برای اشخاص به عنوان یک معرفی کننده آنلاین باشند، اما داشتن یک وب سایت شخصی تحت دامنه اینترنتی مختص فرد، برای اشخاصی که نیاز به وب سایت شخصی دارند، چندین برابر مفید تر واقع شود.در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ ها ، طراحی و گرافیک یا به صورت ثابت و غیرقابل تغییر است یا از امکانات گرافیکی محدودی برای تغییرات کوچک گرافیک میتوان استفاده کرد. مهمترین مسئله ای که در یک سایت شخصی اهمیت دارد، طراحی و گرافیک زیبا و جذاب سایت میباشد. گرافیک و قالب وب سایت شخصی می‌بایست با توجه به روحیات، تخصص ها و اهدافی باشد که شخص مطابق با آنها درخواست طراحی خود را داده است. طراحی سایت میتواند بر اساس عکس شخص و یا زمینه کاری وی باشد.
در شبکه های اجتماعی هر شخصی میتواند به سادگی آب خوردن یه حساب کاربری بسازد اما وب سایت اینگونه نیست. درواقع داشتن یک وب سایت کلاس کاری شما را بالا میرود و شخص شما یا کارتان همچون داری یک شناسنامه در دنیای آنلاین میشود