داشتن یک وب سایت در دنیای تجاری امروز دیگر یک کالای لوکس نیست، یک نیاز اساسی است

در گذشته که اینترنت به گستردگی امروز نرسیده بود شاید آنچنان نیازی به داشتن یک وب سایت دیده نمیشد اما امروز با پیشرفت تکنولوژی و علم و گسترش اینترنت ، کاربران فضای مجازی رشد انفجاری داشته اند و اکنون دیگر جای شکی وجود ندارد هر کسب و کاری حتی کسب و کار محلی نیاز به یک وب سایت دارد که مانند مغازه یا شرکت شما در فضای مجازی میباشد. در سال حدود ۴.۳۹ میلیارد کاربر اینترنت در دنیا و وجود دارد شما نمیتوانید چشمتان را روی این حجم از مخاطب

.

در طراحی سایت چه چیز هایی مهم است ؟

طراحی زیبا و کاربر پسند همچنین خلاقانه

ما با تکیه بر دانش برنامه نویسی و گرافیک همچنین با خلاقیت و نوآوری وب‌سایتی زیبا و کاربرپسند (User Friendly) طراحی میکنیم که ویترین زیبایی برای کسب و کار و مخاطبان شما باشد. وب‌سایت شما باید دارای هویت باشد و نشان دهد که کسب و کارتان چه باورها و ارزش‌هایی دارد.

.

Add Any content here

بهینه سازی سایت برای متورهای جستجو

وب‌سایتی که سئو و بهینه سازی شده است به راحتی می‌تواند رتبه های بالای گوگل را کسب کند و حجم انبوهی از کاربران را سمت خود جذب کند وهزینه های تبلیغاتی برند شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. کدنویسی ما اصولی و مطابق با استانداردهای ‌‌SEO و الگوریتم گوگل است.

Add Any content here

طراحی واکنش گرا (Responsive)

وب سایت شما باید با هر مرورگر یا دستگاهی که قابلیت وب‌گردی دارد سازگار باشد و خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد، این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود. ما وب‌سایت شما را واکنشگرا و کارآمد طراحی میکنیم.

.

Add Any content here

سایتی ایمن با بروز ترین متود های امنیتی

وب سایت شما با به روزترین متد های امنیتی طراحی میشود

Add Any content here